Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

WarsawBooster23 - Aktualności

WarsawBooster'23 Miejski program akceleracyjny dla start-upów

Projekt finansuje m.st. Warszawa

Aktualności

Menu dla: Aktualności

 
Ebook podsumowujący ostatnią edycję konkursu Warsaw Booster. 
 
 
Znamy zwycięzców X edycji!
 
Na gali finałowej Warsaw Booster'23, która odbyła się 12 grudnia w Workin, ogłosiliśmy zwycięzców 10. edycji naszego programu akceleracyjnego.
Cała 10tka (bez wyjątku) wypadła świetnie - szczególne gratulacje dla zwycięzców:
1. AptaMed - 45 000 zł
2. AutonomyNow - 30 000 zł
3. NanoSci - 12 500 zł
Nagroda publiczności - miejsce w przestrzeni coworkingowej w Centrum Przedsiębiorczości Smolna - przypadła startupowi PDMeds.
Karolina Zdrodowska, dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego z warszawskiego Ratusza, gratulując dotarcia tak daleko finałowej 10-tce (zgłoszeń było ponad 130) zdradziła, że decyzja Jury była w tym konkursie wyjątkowo trudna.
 
 Akceleracja to kluczowe wsparcie dla startupów, pomagając im przezwyciężać wyzwania rozwoju na rynku i zwiększać szanse na sukces. Dziękujemy wszystkim partnerom, mentorkom i mentorom i uczestnikom za udział w programie!
W ciągu dziesięciu lat - dzięki ponad 400 firmom, 30 laureatom, i ponad 100 partnerom biznesowym, Warsaw Booster ewoluuje, wpływając na stołeczny ekosystem innowacji. Warszawa kontynuuje program - konkurs na operatora na kolejne trzy lata już ogłoszony.
 Brawo dla wszystkich kreatorów zmian i autorów innowacyjnych projektów! 
 
 
 

Artykuły